7 gün 24 saat:

  banko iddaa  / free expert picks


Ülke Dostluk Maçları Kuponu

Ülke Dostluk Maçları Kuponu yazımızda sizlere 3 farklı kupon vereceğiz. Oddscapper.com günün cappers picks / banko iddaa tahminleri Kuponu sizlerle buluşturuyoruz. Banko Maçlar ve İddaa tahminleri İle İlgili en garanti analizlerimizi ve banko iddaa sitemizde bulabilirsiniz. Kupondaki takımların analizini ve İddaa Kuponunu sizlerle buluşturuyoruz. Banko Maçlar 'da bugün 3 adet kupon veriyoruz.

  1. Kupon Güven 10/6 ve Oran 6.58
  2. Kupon Güven 10/7 ve Oran 2.88
  3. Kupon Güven 10/8 ve Oran 2.09

Günün  Banko Maçlar Kuponunda, Dostluk maçlarından NBA: Cleveland– Sacramento,  Boston– Milwaukee, Futbol: Karadağ – Türkiye, Lüksemburg – Avusturya, Nijerya –  Sırbistan ve Kolombiya – Avustralya Maçları maçları bulunuyor ve bu  maçlardan sizler için 3 farklı kupon hazırladık. Dünya Kupası için son  hazırlıklarını yapan ve Dünya Kupası dışında kalan takımlar kıyasıya  mücadelelerle hazırlıklar yapıyorlar. Birbirinden zorlu bu maçları  sizler için uzman ekibimizce analiz ettik ve sizlerle buluşturuyoruz.

  

İlk Kuponumuz sürpriz oranlar ve küçük rakamlarla yüksek oran sevenler için uygun ve denemeye değer. 2. Kuponumuzda ise daha ideal ve güven derecesi daha yüksek İddaa Tahminleri yer almakta. 3. ve son kuponumuz ise günün banko kuponu olacak. ve güven seviyesi 8 olarak belirlendi. Bugün ne kadar net maçlar olsa da hazırlık maçları olduğunu unutmamakta yarar var ve kuponlarınızı daha küçük miktarlarla oluşturmanızı tavsiye ederiz. Hafta Sonu ligler başlıyor ve daha isabetli ve güzel maçlarla sizlere kupon paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin yakında daha fazla kupon ve içerik sadece sizler için sitemizde olacak.